מה זה HIT?

רשת האירוח HIT New Zealand קמה בפברואר 2000 וב- 14 השנים הראשונות פעלה בניו זילנד בלבד. באוקטובר 2014 עלה האתר שלנו לאוויר, ורשת האירוח שלנו הפכה לבינלאומית - להיט מסביב לעולם! במהלך השנים כ- 20,000 מטיילים ישראלים כבר השתמשו בשירותים שאנו מספקים כשהם נהנים (מאוד) וחוסכים (המון) כסף...

להיט מסביב לעולם - מבוא

HIT ראשי התיבות של Hosting ISRAELI Travelers  וגם המשמעות באנגלית של "לפגוש... לבוא במגע עם..." וזה בדיוק מה מה שאנחנו עושים. אנחנו רוצים לפגוש אותכם! אנחנו רוצים לבוא איתכם במגע!

אתם בטח שואלים את עצמכם "מי הם האנשים האלה?" לכל המארחים שלנו יש דבר אחד במשותף - הם אוהבים את מדינת ישראל ואת העם היהודי. חלק מהמארחים ברשת שלנו הם בעצמם יהודים שרוצים להכיר יותר את שורשיהם היהודיים ואת העם שלהם וחלקם הם ישראלים שחיים בחו"ל ואשר מתגעגעים "לאווירה ישראלית" ומעוניינים לדבר קצת עברית, אבל רובם המכריע של המארחים שלנו הם נוצרים אוהבי-ישראל שמאמינים שהעם היהודי הוא עמו הניבחר של אלוהים. כתוצאה מכך הם רוצים לפגוש ולברך את המטיילים הישראלים אשר מגיעים לטייל בארצם.

רשת HITinternational מחויבת לתת לכם, המטיילים הישראלים, את הטיול הזול והאטרקטיבי ביותר האפשרי ולנסות ולספק תחושה של "בית הרחק מהבית" כשאתם מטיילים בחו"ל ולהוסיף מימד חדש לטיול שלכם - לפגוש אנשים מקומיים בביתם, לחוות את דרך החיים שלהם ולתת לכם את ההזדמנות ללמוד יותר על אמונתם ולגלות את תרבותם ממקור ראשון.   

להיט מסביב לעולם - הרשת

1. ישנן מספר קטגוריות שונות של מארחים וספקי שירותים ברשת האירוח שלנו:
* יש לא מעט מארחים / ספקי שירותים שיספקו שירותים במספר קטגוריות שונות.

קטגוריה Pי(Private hosting) אירוח פרטי (לא מסחרי) אנשים פרטיים שפותחים את ביתם למטיילים הישראלים לפי רצונם ויכולתם. הקטגוריה העיקרית ולב ליבה של רשת האירוח שלנו.

2. כל המארחים שמופיעים אצלנו באתר, מעוניינים לארח מטיילים ישראלים, אבל, אין זה אומר שהם חייבים לפתוח את ביתם בפני כל אחד ובכל מצב. ההחלטה אם לקבל אורחים או לסרב להם היא תמיד ביד המארחים, תהיה הסיבה שלהם אשר תהיה. אין המארחים צריכים לספק הסברים כלשהם לא לרשת האירוח שלנו ולא למטיילים עצמם, כשהם מסרבים לארח. 

3. המארחים ברשת שלנו מתחייבים לספק לכם (א) מקום לישון (מיטה / ספה נפתחת / מזרון על הרצפה / מקום להקים בו אוהל או להחנות קמפר-וואן), (ב) מקלחת / שירותים ו (ג) מטבח / מקום לבשל. כל דבר שמעבר לכך (כגון ארוחות, אינטרנט, כביסה, איסוף מתחנת האוטובוס / רכבת, טיולי יום ועוד) אין המארחים מחויבים לספק כלל ואל לכם לצפות לכך, למרות שיש לא מעט מארחים שיספקו לכם "שירותי אקסטרה" נוספים, כאלו או אחרים.

קטגוריה Cי(Commercial discounted accommodation) – אירוח מוזל (בהנחה) באתרי לינה מסחריים – אכסניות, קמפינג, בתי מלון, מוטלים ועוד, שמציעים הנחות גדולות לחברי מועדון HIT.

קטגוריה Lי(Long–term board / Rent) – אירוח / שכירות לתקופה ארוכה יותר של מספר שבועות או חודשים – *קטגוריה חדשה* מיועדת לישראלים שלא בהכרח מטיילים ואשר הולכים לשהות במקום מסוים תקופה ארוכה של מספר חודשים (לצורך עבודה או לימודים, למשל)  
  

קטגוריה Mי(Minding / House–seating) – שמירה על הבית כשהמארחים לא נמצאים – *קטגוריה חדשה* מיועדת לישראלים שמעוניינים להישאר במקום מסוים כשבוע – שבועיים (ואולי גם יותר) כשהמארחים בחופש – לשמור להם על הבית, להשקות את הגינה / עציצים, להאכיל את חיות המחמד וכו'  
קטגוריה Eי(Exchange / House–swapping) – אפשרות להחלפת דירות עם מארחי הרשת שלנו מכל העולם – *קטגוריה חדשה* למה לא לחסוך כסף בחופשה שלכם בחו"ל? הרבה מארחים שלנו מחפשים גם הם דרכים לחסוך כשהם מגיעים לביקור בארץ הקודש וזו יכולה להיות אפשרות נהדרת – לשהות בבית שלהם בזמן שהם שוהים בבית שלכם

מעבר למארחים (ספקי אירוח) אתם יכולים למצוא ברשת ה HIT גם את הדברים הבאים: 

קטגוריה Sי(Social – no overnight stay) – עצירה להתרעננות, טיולי יום ועוד – אנשים שאמנם לא יכולים לארח ללינה אבל רוצים להזמין אותכם לעצור אצלם להתרעננות (כוס קפה, מקלחת, כביסה) או לקחת אותכם לטיולי יום, דייג, שייט ועוד. 

קטגוריה Jי(Jewish / Israeli cultural providers) – קהילות יהודיות, שבתות וחגים, ריקודי עם ישראלים ועוד – מהקהילות היהודיות המקומיות ועד לקבוצות לריקודי עם ישראליים. למה לא לחגוג שבת ואת החגים היהודיים או לרקוד לצלילי ריקודים ישראלים מוכרים כשאתם בחו"ל? 

קטגוריה Oי(Operators of travel / tourist and any other businesses) – הנחות באטרקציות תיירותיות – מפעילויות רוויות אדרנלין והרפתקאות עם חיות בר ועד לתחבורה ולקניות והכול עם הנחות גדולות לחברי מועדון HIT. 

קטגוריה Wי(Work providers) – עבודות מזדמנות – מוציאים יותר מדי כסף? צריכים קצת מזומנים ע"מ להמשיך בטיול? יש ברשת האירוח שלנו גם מספר אפשרויות לעבודות מזדמנות (בעיקר בחוות ובמטעים) לחברי HIT. 

קטגוריה Vי(Volunteers welcome) – התנדבות – מחפשים מקום להישאר לזמן מה ולהתנדב בו? מארחים רבים ישמחו לספק לכם מיטה וארוחות בתמורה לעזרה כזו או אחרת בחווה שלהם. אנחנו מקווים, שעם הזמן נצליח גם לאסוף כל מיני בתי ספר / בתי יתומים / בתי חולים / בתים לקשישים במדינות שונות בעולם שבהם תוכלו להתנדב בתמורה למגורים ואוכל.